CHCETE MĚ?

11. března 2006 v 13:31 | Terezka
Je to až k podivu, že po celé Zemi tak oblíbené reality-show se do České repubilky dostaly až minulý rok. Ale přeci jen se v té záplavě "opravdové zábavy" našel i pořad, který nejen naplňuje požadavek po realistickém chování jeho aktérů, ale navíc v sobě skrývá i tajemství....
Ano! Je to reality show ODHALENÍ, kterou vysílala ČT1 minulý rok. Pozornost se tu soustřeďovala na několik goril a zejména na gorilí mládě MOJU, k němuž se vztahuje i název pořadu. Na konci celé série mělo totiž dojít k velikému odhalení, zda je Moja sameček nebo samička.
Není to příliš aktuální, vím, ale stále je ve mně pocit, že o tomto skvělém pořadu ví málo lidí, a tak Vám to radši píši, abyste o nic nepřišli.
Jedno překvapení nakonec: Moje můžete i napsat! Její e-mail je moja@rozhlas.cz . Já už jsem jí napsala, tak Vám pak povím, jaký má sloh a jestli dělá hrubky. Ale je ještě malá...
gorilka Moja
POZOR!POZOR!POZOR!
Vyhlašuji soutěž o nejpěknější obrázek pro Moju. Svoje výtvory můžete zveřejnit tady nebo je poslat na můj e-mail. Vítěz dostane čokoládovou medaili! Tak se snažte, ať má Moja radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama